Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić na wspólne powitanie Nowego Roku 2023.

Spotkajmy się w Sylwestra już od godz. 16. i przywitajmy razem Nowy Rok!

Na ten dzień przygotujemy dla Was wyjątkową kolację składającą się z czterech pełnowymiarowych dań (nie degustacyjnych) z opcją mięsną i wegetariańską z rybami i nabiałem (przy wcześniejszej zapowiedzi – wegańska z nabiałem) z open barem napojów bezalkoholowych (woda, napoje gazowane, espresso i herbata)

PRZYSTAWKA
Polędwica wołowa dojrzewająca w truflach, voluté ze skorzonery, maliny, gorczyca
lub
Podwędzany łosoś, grzanka, lokalny kozi twaróg, sałaty sezonowe

ZUPA
Zupa z boczniaków a’la flaczki, boczniak smażony, palona marchew, marynowany imbir

DANIA GŁÓWNE
Comber z sarny, gratin z selera, pieczona brukiew, demi glace z czarną porzeczka
lub
Jesiotr, konftorwane ziemniaczki, edamame, sos muślinowy z szafranem

DESER
Trianon – torcik czekoladowy, sorbet malinowy

Menu sylwestrowe Quale 2022
Cena podstawowego menu z open barem – 290 zł/osoba
Opcjonalny dobór win do dań – 120 zł
(wina w zestawie: Pinot Noir Bourgagne „Le Cornevent” château du Cray lub Sauvignon Blanc Stoneburn Marlborough; Shiraz Yangara lub Riesling Mehringer Blattenberg Trocken Weingut Lenhardt, a do do deseru wybór Nalewek Staropolskich)
Opcjonalny pairing napojów bezalkoholowych – 70 zł
Dla tych wszystkich, którzy zapragną z nami wspólnie o północy otworzyć butelkę wspaniałego Champagne’a Didier Chopin Marquis de Bel Aires Brut, po deserach zaserwujemy Wam pełną misę najróżniejszych pyszności, podanych w formie przekąsek, które urozmaicą Wam czas oczekiwania na godzinę zero. Dodatkowo wspomnijmy o tym jeszcze, że warto z nami przywitać Nowy Rok, bo po północy dla każdej pary, która przechyli z nami Champagne’a wręczymy elegancki upominek na pamiątkę tego szczególnego wieczoru.
Cena menu podstawowego, wraz z przekąskami i bąbelkami o północy – 490 zł/osoba
W cenie wliczona jest premia dla kelnerów (napiwek) za wniesiony trud w umileniu Państwu czasu w tym szczególnym dniu roku.
Uwaga:
Najpóźniejsza możliwa godzina rezerwacji stolika to 20.30.
Rezerwacje można dokonać na naszej stronie . Zaliczka w kwocie 100 zł wpłacona na konto 18 1140 2004 0000 3802 7430 3037 będzie potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji. Zaliczka nie jest obowiązkowa, ale w przypadku jej braku zastrzegamy sobie prawo do telefonicznego lub e-mailowego odwołania rezerwacji w sytuacji wykupienia kompletu miejsc w restauracji.