Po długich blisko ośmiu miesiącach od zamknięcia (lock down) witamy się z Państwem ponownie na przednówku słonecznych mamy nadzieję wakacji. Ruszamy już w piątek 4 czerwca. Rezerwacje można zakładać poprzez nasz system rezerwacji.

Będziemy mieli dla Państwa kilka gorących nowości w karcie, dużo zdrowej i smacznej dziczyzny oraz warzyw i ziół. Ale również w menu znajdzie się kilka naszych klasyków w odświeżonej, wiosennej odsłonie. Oczywiście niezmiennie zapraszamy do zamawiania dań w wersji degustacyjnej. Do wyboru sześcio- i ośmio- daniowe menu degustacyjne, które pozwoli jednego wieczora „przejść” Państwu, przez sporą część naszej karty menu.

Co jeszcze się zmieniło? Na barze mamy kilka nowych pozycji w winach i whisky, a także innych napoi. Szczególnie polecamy nasze lokalne wina. Obie nasze winiarnie znajdują się w obrębie 25 km od Quale! Ponadto namawiamy do spróbowania naszych lokalnych wyrobów serowarskich (Dolny Śląsk, Mazury) oraz wędlin sezonowanych z Podlasia. Informujemy też, że standardowo będziemy zamknięci w niedzielę, ale przy większych rezerwacjach grupowych będzie możliwe założenie rezerwacji. W takiej sytuacji prosimy o maila na adres biuro@qualerestaurant.pl

I jeszcze jedna istotna nowość! Podczas zamknięcia uruchomiliśmy cukiernię on-line Słodkie Quale . Jako, że cukiernia zyskała sobie rzeszę oddanych fanów, projekt ten będziemy kontynuowali. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zamówień.