Miłośników dobrej kuchni, a i muzyki na żywo zachęcamy, aby sobotni wieczór spędzić z Quale!
Ktoś kiedyś powiedział: „Jedzenie jest ważne, ale stanowi jedynie cześć większej całości. Jak w teatrze, wszyscy jesteśmy aktorami sztuce restauracyjnej.”
I idąc tym tropem mamy dla Was w marcu coś niezwykle ciekawego.

Szymon Stach skomponował właśnie nową kartę dań (a w jego ramach menu degustacyjne), nadarza się więc znakomita okazja do skosztowania autorskich aranżacji nowoczesnej kuchni europejskiej, a to oczywiście nie wszystko, bo na naszych Gości czeka tradycyjnie cocktail-bar, dobór wyśmienitych win i najlepiej wyposażony w tej części kraju whisky-bar.

Jak dobrze wiecie ideą doświadczenia Quale jest połączenie wszystkich elementów w perfekcyjną całość, dlatego możecie liczyć na klimat eleganckiej knajpki z lat 20., przyjemną muzykę w tle i pyszne jedzenie, bo w nowym menu coś dla siebie znajdą zarówno kulinarni smakosze jak i Ci, którzy cenią w kuchni prostotę.

A w skrócie – uczta dla wszystkich zmysłów.

Zachęcamy więc serdecznie na wieczór unikalnych doznań przy stole Quale, a że przejawiamy słabość do szeroko rozumianego stylu retro, każdego Gościa, który w sobotni wieczór pojawi się w naszej restauracji w kapeluszu, nagrodzimy gratisowym aperitifem.

Kolacje z muzyką na żywo odbywać się będą w kolejne marcowe soboty między godz. 19.00 a 21.00.
Rezerwacja stolików: 42 253-80-39 / biuro@qualerestaurant.pl
Do zobaczenia w sobotni wieczór!