Zapraszamy do Quale na Jemy w Łodzi Food Fest, czyli drugą edycję wielkiego kulinarnego święta miasta. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10 – 23 września i będzie wielkim świętem lokalnej gastronomii i świetnego jedzenia. Oczywiście weźmie w niej udział także nasza restauracja.

Z okazji tego festiwalu Quale przygotuje specjalne menu degustacyjne dostępne w festiwalowej cenie 119 zł za osobę oraz dodatkowo, w ramach tematycznych tras kulinarnych „Elegancja Francja” i „Dekadenckie desery” – dwa wyjątkowe kulinarne specjały.

Menu degustacyjne
Poliki zębacza / świeży ogórek / dashi
Krem z pasternaku / gruszka / kozi ser
Ośmiornica / kremowy ziemniak / bimi
Comber z sarny / pieczony seler / kwaśna szalotka
Czekoladowa delicja / jogurt yuzu / plaster miodu

cena festiwalowa: 119 zł

Ponadto w pierwszym tygodniu:

Elegancja Francja
Vichysoisse, żabie udka & jogurt yuzu

cena festiwalowa 24 zł

A w drugim tygodniu:

Dekadenckie desery
Tarta cytrynowa, beza włoska & sorbet miętowy

cena festiwalowa 12 zł

Mamy też dla naszych Gości inne doskonałe wiadomości. W przypadku menu degustacyjnego lub wyboru jednego z dwóch dań w ramach kulinarnych tras otrzymacie rabat 15% na każdy kolejny produkt (danie lub napój) z naszej karty!

W przypadku wyboru menu degustacyjnego istnieje możliwość zamówienia dań w wersji wegetariańskiej. Prosimy przy tym o wcześniejszą rezerwację stolika i informację podczas jej składania (przynajmniej dzień przed wizytą). Warto też określić rodzaj wegetarianizmu.

Zapraszamy do Quale!